Skip to content

Be Lucky Eesti Loomingu Päeval

Meie Be Lucky esimene müügipäev läks väga hästi – esimesed tooted on leidnud endale omanikud.

Eesti Loomingu Päev Tartu Kaubamajas oli igati mõnus üritus. Meil Tarieliga oli seal väga tore olla – saime koos “leti” taga seista ja ka teineteist vahel välja vahetada. Suur aitäh Hedviga Veile Disanimajast (tema seda üritust organiseeriski), kes meid sinna kutsus!

Mul oli terve päeva jooksul väga eriline ja hea tunne, sest ma nägin inimesi, kes minu pilte vaadates naeratama hakkasid. Nii palju naeratusi. Kuulsime ka nii palju häid sõnu ja sellest saime veelgi kinnitust, et oleme õigel teel. Ülilahe oli kuulda, et inimesed tabavad väga kergelt ära vanasõnade sarja idee. Algul arvasime, et pilte tuleb palju lahti seletada. Aga nii mõnigi inimene hakkas lõbusalt naerma nähes visualiseeritud vanasõna – “Jänes šampust ei joo.”  : ) Nii et pildid tõesti rääkisid enda eest! Päeva parim kompliment oli: “Issand, Eestis on ikka haigelt andekaid inimesi!”

Ja loomulikult saime ka väga vajalikke kogemusi ja uusi häid mõtteid Be Lucky jaoks. Ning lisaks sellele suhtlesime ka teiste loomepäeva müüjatega – põnev oli kogemusi vahetada.

Siin mõned Marliis Newsome`i (ta käis meil vahepeal külas) tehtud pildid:

Mõned tooted lähemalt.

Ehted:

Tulevaste ametite sarja kruusid:

Ja siin ka mõned meie endi tehtud fotod.

Vanasõnade sarja prindid:

Tarieli…

… ja Olivia ; )

Ja siin meie naabrid – Etno.ee, Eesti Muusika ja Disaini Kohvik ja Hedviga Disainimajast: