Skip to content

Mikaga raadiostuudios

Oli eriliselt värviline päev muidu üsna hallis jaanuarikuus. Käisime Mari-Liisi kutsel kogu perega raadio Elmari Tallinna stuudios. Mari-Liis tegi meiega intervjuu saate “Ikigai” jaoks, kus rääkisime oma töist ja tegemistest. Väga tore oli Mari-Liisi näha – see oli minu jaoks juba kolmas intervjuu temale 😀 Eriti vahva, et saatejuht palus ka Mikal kaasa tulla.

Küsisime Mikalt kas ta tahab meiega kaasa tulla – ta muidugi tahtis – ja rääkisime talle, et ta ei tohi saate salvestuse ajal segada ja peab üldse väga väikselt olema. Ta lubas ning täitis 100%-liselt oma lubaduse. Niiiii tubli väike inimene on meie tütar 🙂 Ta seadis hääletult kogu lindistuse aja oma puslet kokku ja värvis pilte.

Kui meie jutud räägitud said, tegi Mari-Liis ka Mikaga tema elu esimese intervjuu. Ka siin oli Mika nii tubli, et me lihtsalt õhkasime Tarieliga õnnest. Kui lahe, et Mika saab selliseid kogemusi, hoopis erinev meie lapsepõlvest, ta saab nii varakult juba väärtuslikke esinemiskogemusi. Jõudsime koju tund hiljem kui peaks algama Mika lõunauni. Ta oli emotsioonist vist nii väsinud, et uinus sedamaid oma uues voodis. Sel päeval oli tema jaoks veel üks esmakordne asi – magada oma uues toas, uues voodis.