Skip to content

Jõulud

Vahepeal olid mõnusad vaiksed jõulupühad. Tervelt kolm päeva ei teinud me peaaegu mitte midagi peale mõnulemise ja jõulufilmide vaatamise : ) Lisaks sellele tegelesime veidi ka kinkide pakkimise ja lahtipakkimise, jõulupuu ehtimise, šampuse joomise, piparkookide söömise ja hommikul kaua magamisega.

Siin on meie kuusehete kollektsioon – pea kõik ehted on erinevad ja just nii meile meeldibki:

Tarieli kinkis mulle lisaks muule ka sellise laheda ülisädeleva paabulinnu ( ta nägi kuidas mul silmad särama lõid kui seda poes nägin). See “hull” ja särav lind inspireeris mind ühe töö juures, mida ma praegu joonistan ja mõne aja pärast, kui asi valmis, ka teiega jagada saan.

Ema kinkis mulle terve virna raamatuid. Lisaks muudele kinkidele. Kõik raamatud on lahedad, aga muinasjuturaamatud on mu lemmikud! Ja neid on seal kuhja all tervelt 3 tükki. Ta ikka pingutab alati üle. Aitäh Sulle, armas ema!

Lisaks sellele käisime ka Tartu Kunstikooli jõulupeol, mis oli kostüümipidu. Teemaks filmitegelased. Mina olin Mary Poppins ja Tarieli oli kass. Siin meie kostüüminäited (puuduvad vaid mõned detailid – vihmavari ja kassivurrud) Varsti saate näha miks me jõuluõhtul veelkord need kostüümid selga panime : )