Skip to content

Athena

Üleeile käisime Tarieliga Athena saali vaatamas. Mees, kes meid Volga kaudu sinna juhatas, tundus kohe esmapilgul meeldiv ja abivalmis. Kiitis meid, et me nii varakult oma tähtsat päeva planeerime ja tutvustas meile maja võimalusi.

Athena saal on mulle alati meeldinud. Juba siis kui ta veel renoveerimata hoones (umbes 10 aastat tagasi) ikka kinosaali osa täitis, imetlesin “Titanicu” kaadrite vahele hoopis seintel valendavaid reljeefe ja rõdu kuldset äärist. Kuigi murenenud ja tuhmuv, oli selles saalis ikkagi midagi lummavat. Ja nüüd – olles juba palju kord renoveeritud ruumides käinud – vaatasin seda saali ikkagi uue pilguga. Kui me tõesti siin abiellume. Süda hakkas kohe kiiremini põksuma. Koht tundus õige.


Rääkisime renditingimustest ja küsisime ka heli- ja valgustehnika kohta. See olevat hinna sees. Ja helimees ka ja mees, kes valgused paika seab. Väga hea! Küsisin ka oma näituse kohta. Mul on plaanis saada pulmadeks valmis üllatusnäitus minu ja Tarieli elust (sünnihetkest kuni tänase päevani välja). Iga aasta kohta 1 pilt. See teeb siis 61 pilti. Praeguseks on valmis 12 ; ) Athena-inimene oli näitusega igati nõus. Ja pakkus isegi abi selle ülesseadmiseks.

Kõik tundus sobivat. Ainuke mure on see, et me peame toidu Volga restoranist tellima. Me vaikselt ikka lootisme, et saame kasvõi mingi osa väjastpoolt sisse tuua (Gruusia restoran, setu tädid : ). Sest tahame pakkud põhiliselt Gruusia ja Setu rahvusroogasid. Aga Athena-inimene lubas, et teeb meile hea hinnapakkumise. Täna saadame talle oma ideed söökide osas. Muide, saali rent tuleb päris soodne. Ja hinna sees on ka heli- ja valgustehnika. Athena-mees lubas ka öömajade osas meile soodasmad hinnad välja kaubelda.

Mõnus tunne on vaikselt pulmadega toimetada. Pilt hakkab juba selginema. Varsti saame juba stsenaariumit kirjutama hakata.