Skip to content

Lõika ja kleebi

Täna ja eile tegime pulmakutseid. Ja väga tublid olime – peaaegu kõik on valmis. Kõik paberid said välja lõigatud (kutsed, kaaned ja ümbrikud). Laenasin töö juurest paberilõikurit – see masin andis meile ikka suure ajavõidu. Üks kutse on meil ka otsast lõpuni valmis – Kristi ja Iani oma on siis nüüdseks ümbrikus, paelaga kinni seotud ja pitserlakiga kinni vajutatud. Teised ootavad veel pakkimist.

Pilt puudu – pulmakutsed

Kutse jaoks hakkasin meie tulevase perekonna märki looma juba eelmise aasta suvel. Alguses mõtlesime puu peale, kuid see tundus liiga tavaline. Proovisin veel ühendada maasika- ja viinamarjavääti ning setu ja gruusia mustreid. Aga siis hakkasin mängima T ja O tähega ning sain võtme : ) Lukk ja süda tulid kuidagi iseenesest sinna juurde. Edaspidi laseme sellest märgist ka pitsati teha ja saame seda kasutada oma raamatute märgistamisel ning ka kirjade saatmisel.

Pilt puudu – ilmselt meie peremärk lukuga

Jäime lõpptulemusega väga rahule. Kutse tuli just selline nagu me tahtsime. Heale tulemusele annab lisa veel see, et me kumbki ei armasta eriti lõika-voldi-kleebi laadseid asju teha ; ) Eks me laupäeval ikka päris kaua pusisime, enne kui hoo sisse saime. Aga nüüd oleme juba päris osavad.

2 pilti puudu – ilmselt kutsetest

Käisime sel nädalavahetusel minu isa sünnipäeval ja külastasime ka Tarieli ema. Selle käigus suutsime end kuidagi ära külmetada (kuigi ilmad juba soojad). Kindlasti oleks olnud naljakas meid kõrvalt vaadata – kaks aevastavat, köhivat ja nina nuuskavat päkapikku paberite, kääride ja joonlauaga mässamas ; ) hihii.

Pilt puudu – pulmakutsed

Täna said esimesed inimesed (kelle aadresse või kaaslase nimesid me ei teadnud) meie pulmaplaanidest teada, sest helistasime neile. Kõik olid väga rõõmsad ja uudishimulikud. Kõige rohkem taheti millegipärast teada meie pulmapaika ; ) Seda me kellelegi muidugi ei avaldanud.

Pilt puudu – pulmakutsed