Skip to content

Meie kuldne aastavahetus

Ah, juba mitu päeva elan nagu klaaskuuli sees – langeb udusulelist lund ja kõik on nii muinasjutuline. Terve detsembrikuu oli nagunii muinasjutu sarnane : ) Ja on nii hea, et see jutt ka jaanuaris jätkub. 2015 aasta oli meil loominguline ja viljakas ning loodetavasti tuleb ka uus aasta just selline. Igal juhul ühest aastast üleminek teise oli meil Tarieliga väga mõnus ja sujuv. Ei tekkinud sellist vaakumi tunnet, et on tühi ja kõle jaanuari algus. Puhkasime jõulude ja aastavahetuse ajal ning rahulik töötegemise tunne tuli juba 2. jaanuaril. Seega joonistan juba esimest selle aasta pilti, kuid sellest juba edaspidi.

Meie aastavahetus möödus Haapsalus armsate sõprade keskel. Ühtlasi tähistasime ka Liisu sünnipäeva.

Liisu korraldas mängu. Igaüks pidi (anonüümselt) kirjutama paberile oma soovi uude aastasse ja selle kinnisesse nõusse pistma …

… Mõni aeg hiljem ütles Liisu, et nüüd tõmbab igaüks endale soovi. Kuna meie Tarieliga kirjutasime ühiselt, siis võtsime tagasi ka ühe sedeli. Ja saime endale eriti laheda soovi – “Seiklusi”, selle alla oli joonistatud süda. No mis võib olla veel toredam – uus aasta tuleb täis armastust ja seiklusi! 

Eero intervjueerib inimesi soovide teemal.

Peale seda jätkus vabakava ; )

Head, õnnelikku ja rõõmurohket uut – 2016 – aastat teile kõigile, kallid sõbrad!!!