Skip to content

Meik ja soeng

Arvasin, et mida lähemale meie pulmakuupäev jõuab, seda rohkem hakkan kirjutama. Aga tundub, et läheb hoopis vastupidi. Tegemist on palju ja alati ei jõuagi emotsiooni kohe kirja panna. Eks ma püüan seda siis tagantjärgi teha.

Juuksuri ja kosmeetiku juures käia oli väga tore. Läksime Tarieliga kahekesi, et uurida, mis vahe on pruudimeigil ja pruudisoengul piduliku meigi ja piduliku soenguga (hinnad on erinevad). Salongis võtsid meid vastu kolm neiut, kes alguses olid suhteliselt igavleva ja ükskõikse olekuga. Kuid lahe oli vaadata, kuidas kõigi nende hoiak muutus, kui ma laususin maagilise sõna “pulmad”. Nad lõid justkui sisemiselt särama ja külvasid mind küsimustega üle – milline tuleb soeng, milline juuksekaunistus, milline meik. Ning kui kuulsid, et mu juukseid hakkab kaunistama väike kübar, siis noogutasid nad silmade särades pead, justkui nähes mind juba täies ilus.

Pilt puudu – pildil vist Kerli Kõiv kübaraga


Soeng peab olema pilkupüüdev ; )

Nad seletasid mulle kannatlikult et pruudimeik on sellepärast kallim, et see võtab kauem aega ja et seda tehakse hästi põhjalikult, et pruut ennast tähtsal päeval ikka väga hästi tunneks. Ka Tarielile lubati kerge meik teha ; )