Skip to content

Nädal enne

Homme nädala pärast siis : )

Täna said nii mõnedki asjad korda. Käisime Athenas ja arutasime Peetriga veel peo programmi läbi. Ta on väga rahulik ja vastutulelik inimene, nii et meil veab. Peeter pakkus meile võimaluse Athena saalides tantsu harjutada. Nii hea! Sel nädalavahetusel siis tantsime. Ollalllaa, tantsude pärast olengi kõige rohkem pabinas praegu. Kõik muu nagu sujub. Katsetasime ka, kas meie pulmavideot saab sülearvutist ekraanile näidata. Sai küll. Päris lahe oli vaadata ennast Athena kuldse lavaraami sees. Täna saime ka DJ-ga lõplikult kokku lepitud.

Eile sain kätte oma näituse plakatid.

Pilt puudu –

Väga armsad tulid ja loodetavasti järgmise nädala teisipäeval saame ka näitusetööd prinditult kätte ja siis kohe näitust üles seadma. Saime ka meie naabermajas elava vene tädiga räägitud, et ta Haikut hoiaks. Tal on endal ka koer ja ta oli rõõmsalt nõus. Me meeldime talle ja loomulikult ta rõõmustas, et me abiellume.

Teha on veel: leida mulle kimbu jaoks raudrohtu, otsida kingitused viktoriini võitjatle, teha nimesildid ja pudelisildid külaliste kingitustele.